Jdi na obsah Jdi na menu
 


KRYOLIPOLÝZA

grafika1.jpg

     KRYOLIPOLÝZA- redukce podkožního tuku řízeným zmrazením (zkrystalováním) tukových buněk. Velmi účinná metoda neinvazní liposukce s trvalým odstraněním tukových buněk (25-30%). Odumírání tukových buněk během následujících 2 měsíců je postupné a bezpečné. Nezvyšuje hodnoty cholesterolu a trigliceridů. 

     Přístroj se dokáže velmi efektivně zaměřit například na tukové polštářky na břiše, bocích, stehnech apod. Ošetřovaná část těla (tuková tkáň) se pomocí speciálně konstruovaného aplikátoru nasaje a poté dochází k ochlazení a krystalizaci tukových buněk (při teplotě do minus -10°C). Bílé krvinky následně tyto odumřelé tukové buňky odstraní ven z těla a tuková vrstva se přirozeně remodeluje a zmenší.

     VÝSLEDEK (u každého) je viditelný během 14 dní až 2 měsíců a hlavně trvalý = dochází ke zmenšení počtu tukových buněk! Výsledek je srovnatelný s běžnou liposukcí. Vědecké studie prokázaly, že již po první proceduře liposukce zmražením (kryolipolýzou) se množství podkožního tuku sníží min. o 25 % a efekt dále vzrůstá v průběhu následujících měsíců. Navíc je úbytek tuku ihned pozorovatelný u každého jedince a tukové buňky jsou trvale pryč.

 

JAK KRYOLIPOLÝZA FUNGUJE?

     KRYOLIPOLÝZA lékařským přístrojem ETG 50 je založena na řízeném ochlazování - zmražování tukových buněk, vedoucí ke krystalizaci lipidů (mastných kyselin). Tukové buňky dostanou signál, který spouští jejich postupné odumření (apoptózu). Po odumření apoptopických buněk následuje pomalý zánik buněk postupným uvolňováním lipidů. V průběhu doby přirozená reakce těla (bílé krvinky) odstraňují tyto poškozené tukové buňky a lipidy, které jsou propouštěny z těchto buněk.

     Jakmile jsou poškozené buňky odstraněny, tuková vrstva se remodeluje a zmenšuje, neboť tukové buňky se shlukují zpět k sobě, vytlačují prázná místa a zmenšují tak tukovou vrstvu. Okolní tkáň, obklopující tukové buňky je před tímto procesem chráněna, protože nereaguje na ochlazení a nedochází tak k riziku jejího poškození. Tuková buňka je citlivější na změny teplot než jiné tkáně v lidském těle. Z tohoto důvodu je teplota už 3°C během kryolipolýzy zcela dostačující (pracujeme až do - 10°C). .

     Přibližně 40% výsledného efektu je viditelných za 2 týdny, plný efekt se dostavuje za 2 měsíce. Během této doby je nevhodné a zbytečné (pro tělo i peněženku) kryolipolýzu stejné partie (stejného místa) opakovat... Zmrazili bychom Vám již zmražené - efekt by se nenásobil. Po 2 měsících se můžete rozhodnout, zda Vám úbytek 25-30% stačí, či zda chcete  aplikaci v dané oblasti zopakovat. Při jedné aplikaci lze ošetřit maximálně dvě oblasti (partie). Další partií (jiného místa) můžeme pokračovat přibližně za 1 týden. 

 

PŘED KRYOLIPOLÝZOU

     Před ošetřením (24hod) omezte příjmem alkoholu, omezte těžká, nadýmavá jídla nebo jídla s velkým obsahem vlákniny (zelí, luštěniny, müsli apod.).
     1,5 hodiny před ošetřením nic nejíst! Dodržujte pravidelný pitný režim, zejména v den ošetření a i po ošetření (min 2 litry vody denně). Jedná se o důležitou podmínku, aby mohlo docházet k odplavování znekrotizovaných tukových buněk z těla. Dále je vhodné před ošetřením nastartovat lymfatický systém, uvolnit a nahřát svaly (VIBRA+INFRA a KRYO-HOT)!!
Doporučujeme aby byly před ošetřením partie oholené.

 

  PO KRYOLIPOLÝZE

     Vzhledem k neinvazivní povaze zákroku, neexistují po samotném ošetření žádná omezení. Můžeme se tedy ihned věnovat běžným denním, pracovním i společenským aktivitám. Doporučujeme však zvýšit FIZICKOU AKTIVITU, která podporuje nejen odstraňování znekrotizovaných tukových buněk, ale i další vyprazdňování zbylých tukových buněk. Vhodná je zejména AEROBNÍ AKTIVITA (chůze, běh, plavání, VacuTherm, Vibra plate apod.) !!!

     Nepodceňujte toto doporučení, fyzická aktivita je vhodná a násobí výsledný efekt!! Nicméně i když cvičit nebudete, při Kryolipolýze dochází VŽDY k minim. úbytku 25% tukových buněk po jednom ošetření (opakováním lze docílit odbourání 55% - 65% tukové tkáně dané lokality).

  

 INDIKACE (pro koho je Krolipolýza vhodná?)

     Zákrok je všeobecně velmi dobře snášen, možným vedlejším účinkem po zákroku je krátkodobě lehce zarudnutá a znecitlivěná pokožka v místě ošetření, popřípadě modřinky (zmizí po pár dnech). Kromě toho nemá kryolipolýza téměř žádná zdravotní omezení a zároveň je  maximálně bezpečná, protože nezvyšuje hladinu cholesterolu nebo triglyceridů, což dokazují rozsáhlé klinické studie. Na základě těchto studií bezpečnosti a účinnosti je kryolipolýza certifikována nejpřísnějším kontrolním úřadem FDA (americké vládní organizace).

     Po ošetření nedochází ke krvácení, nevznikají nerovnosti ani jizvy. Ošetření je vhodné pro ženy i muže, pro osoby ve věku 18 – 75 let a všechny fototypy (I – IV). Není nutné nosit speciální stahovací prádlo (po chirurgické liposukci se nosí stahovací prádlo až 1 měsíc). Klienti mohou okamžitě po ošetření pokračovat v každodenním životě. Výsledek je viditelný již po prvním ošetření (úbytek 25-35% tukových buněk) a to v místě ošetření: BŘÍŠKO, BOKY, PAS, ZADEČEK, VNITŘNÍ-VNĚJŠÍ STEHNA, ZÁDA (dle ošetření). Doporučujeme 1-3 ošetření (dle velikosti tukových zásob) s rozestupem delším než 2 měsíce. Připomínáme však, že žádná lipolýza nenahrazuje program pro zdravou váhu. Spokojeni budete, pokud budete dodržovat i správný životní styl = ROVNOVÁHA PŘÍJEM/VÝDEJ!  

 

 KONTRAINDIKACE 

 • těhotenství a kojení
 • epilepsie
 • nádorová onemocnění
 • srdeční a ledvinové choroby
 • diabetes
 • infekční onemocnění
 • pacienti s kardiostimulátorem
 • atopický ekzém
 • problémy s tělesnou termoregulací

  

 OŠETŘENÍ

     V našem studiu je o Vás vždy dobře a kvalitně postaráno. Ošetření se skládá ze všech složek, důležitých pro kvalitní a komlpetní KRYOLIPOLÝZU. Ošetření se vždy skládá z:

KRYOLIPOLÝZA
10min Vibrační plošina s IfraRed
Ruční uvolnění Lymfatických uzlin
5min KRYO-HOT
KRYOLIPLOLÝZA (I,II) - zmražování
10min uvolnění a masáž ošetřované partie
Lymfatický čaj
CENÍK

KRYOLIPOLÝZA I. (60min kryolipolýza)

5.000,- (club 1000,-)

KRYOLIPOLÝZA II. (120min kryolipolýza)

8.500,- (club 2000,-)

* cena je za kompletní ošetření
* clubovou cenu získají držitelé permanentek Fit&Slim (trojkombinace,
   Vibra Plate, Rolletic ..)

  

grafika1.jpg

 

 OTÁZKY a ODPOVĚDI ¨¨

 • Jak Kryolipolýza funguje? 
 • Jaký probíhá ošetření?
 • Je Kryolipolýza účinná?
 • Jak mizí tuk z těla po Kryolipolýze?  
 • Jak se Kryolipolýza liší od UTV Kavitace, Radiofrekvence či Tumescenční liposukce? 
 • Kolik ošetření budu potřebovat?
 • Je ošetření bezbolestné? 
 • Které partie jsou vhodné pro ošetření Kryolipolýzou? 
 • Přichází Jojo efekt po Kryolipolýze? 
 • Jaký přístroj na Kryolipolýzu používáme?

 

 
 

 


Archiv

Kalendář
<< červen / 2017 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 195326
Měsíc: 2011
Den: 55