Jdi na obsah Jdi na menu
 


FITNESS KOSMETIKA

 

FITNESS a ANTICELULITIDNÍ KOSMETIKA

Esthenay® ROLL-QUEEN

    

     Na trhu je celá řada přípravků, pomáhající v boji s celulitidou. My jsme pro Vás vybrali řadu speciálně vyvinutou pro fyzickou aktivitu a aktivitu spojenou s přístrojem VacuTherm ACTIVE a na stroji Rolletic®.  

     Kosmetika proti celulitidě Esthenay® ROLL-QUEEN byla speciálně vyvinuta s cílem poskytnout komplexní péči jak v průběhu, tak i po cvičení. Její složení a použití vychází z mnohaletých zkušeností z provozu více než 2.500 ROLLETIC STUDIÍ po celém světě, ale i center zaměřených na hubnutí a odstraňování celulitidy . Jednotlivé gely a krémy jsou určeny pro přípravu pokožky na její následující mechanické namáhání během cvičení, masáže či jiné fyzické aktivity a dosažení optimální kondice z hlediska pružnosti, vláčnosti a prokrvení. Po aplikaci masážních procedur je pokožka zklidněna, vyživena a ošetřena tak, aby byly kompenzovány nejen vlivy předchozích okolností, ale došlo zároveň k navození rychlých regeneračních pochodů.

 

                     POUŽITÍ

 

     PŘED CVIČENÍM - Rovnoměrně rozetřít na problémové partie (hýždě, stehna, břicho, boky popřípadě i zadní strana paží). Opláchnout ruce. Účinek gelu je patrný již po 1-2 minutách v podobě zčervenání pokožky v místě aplikace a rovněž téměř okamžitě poviťujeme intenzivní prohřátí (šimrání, štipkání), které však není nepříjemné a po chvilce odezní ... poté gelíček jen již hřeje. Gel působí 1-2 hodiny po aplikaci.

     NOČNÍ - Před ulehnutím rovnoměrně rozetřít na problémové partie. Opláchnout ruce. Ráno po probuzení (nemusíme oplachovat) použít DENNÍ krém či gel.

     DENNÍ (gel či krém)- Po cvičení (použití gelu INTENSIV) či ráno (po použití gelu SENSITIV) rovnoměrně rozetřeme a necháme působit. 

     Esthenay® ROLL-QUEEN
PŘED CVIČENÍM
E®INTENSIVE 1           ÚČINKY                            

intensive1.jpg

 

  Přípravek pro zmírňování celulitidy a formování postavy (HUBNUTÍ) s regulovaným prohřívacím efektem. Prohřátí a prokrvení pokožky problémových partií, během kterých dochází k otevření pórů kůže, umožňuje rychlé vstřebání účinných látek do pokožky..(extrakt šalvěje lékařské a přírodní antioxidanty). Tyto látky podporují detoxikační efekty a tím urychlují odbourávání podkožního tuku.
E®INTENSIVE 2
 ÚČINKY
 

intensive2.jpg

 

Přípravek pro zmírňování celulitidy a formování postavy se zvýšeným prohřívacím efektem. Intenzivní prohřátí problémových partií podporuje rychlé vstřebání účinných látek obsažených v gelu (myrhová pryskyřice a přírodní antioxidanty), stimuluje krevní oběh, urychluje metabolismus podkožních tukových tkání a stimulují regenerační pochody v kůži (urychlují regeneraci a hojení). Gel je vhodný zejména pro aplikaci na břicho, stehna, hýždě a boky s celulitidou či nadměrným podkožním tukem. Po jeho aplikaci doporučujeme použít gel ROLL-QUEEN - neutralizující.

E®INTENSIVE 3
 ÚČINKY
 

intensive3.jpg

 

Přípravek pro zmírňování celulitidy a formování postavy s nejvyšším prohřívacím efektem z řady gelů INTENSIVE. Rychlé a intenzivní prohřátí pokožky otevírá pokožkové póry a umožňuje pokožce vstřebat vysoký obsah látek podporujících metabolismus podpokožkových tukových tkání..(extrakt ořešáku královského a přírodních antioxidantů). Gel je vhodný pro aplikaci na břicho, stehna, boky a hýždě s celulitidou či nadměrným podkožním tukem. Po jeho aplikaci doporučujeme použít gel ROLL-QUEEN - neutralizující.

  PO CVIČENÍ - DENNÍ gel
E®NEUTRALIZUJÍCÍ   ÚČINKY
 

chladicigel.jpg

Zklidňující a hydratační gel pro aplikaci bezprostředně po  fyzické zátěži. Jeho použití je ideální po předchozím použití prohřívacích gelů. Přípravek pokožku okamžitě hydratuje, zklidňuje a ochlazuje, jeho působením dochází k uzavření pórů pokožky. Před tím, než se póry uzavřou, jsou do pokožky dodány v gelu obsažené vitamínyminerální a přírodní látky...( ESCINY-kaštan koňský, jírovec maďalu, allantoin, glycerin). Tyto látky podporují elasticitu pokožky, ZMĚKČENÍ JIZEV, ZPEVNĚNÍ a VYHLAZENÍ POKOŽKY, kterou současně i regenerují. Složka na bázi oligobotulotoxinu pokožku vyhlazuje, přičemž tento efekt je dlouhodobý.

NOČNÍV
E®SENSITIVE ÚČINKY

 

sensitiv.jpg

Přípravek Esthenay s obdobnými účinky jako gel Esthenay INTENSIVE, je však primárně určen pro použití přes noc. Složky obsažené v gelu účinně působí proti nočnímu ukládání tuků, urychlují odplavení toxických látek z těla, posilují rozklad tuků v pokožce a odbourávají celulitidu. Pravidelné používání gelu zabraňuje úbytku kolagenu a elastinu, dochází k vyhlazování pokožky. Gel SENSITIVE je vhodný i pro osoby s velmi citlivou pokožkou či alergiky (jako alternativa Gelu INTENSIVE).

PO CVIČENÍ - DENNÍ krém
E®ZPEVŇUJÍCÍ ÚČINKY

 

zpevnujicikrem.jpg

Úžasně vyhlazuje pokožku, stryje po porodu, vrásky ...

Krém Esthenay s vynikajícími účinky pro zachování elasticity a hebkosti pokožky. Krém Esthenay obsahuje množství minerálních a přírodních látek pro vyživení pokožky...(esenciální omega-3 a -6 mastné kyseliny, vitamín E, levandulová silice, přírodní vosky..)  Svým složením lze tento krém řadit mezi špičku v přípravcích pro péči o pokožku. Je ideální pro každodenní používání. Krém Esthenay se velmi dobře vstřebává a nezanechává pocit mastnoty.

 

 

 
 

 


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 411583
Měsíc: 2462
Den: 84