Jdi na obsah Jdi na menu
 


KAVITACE

grafika2.jpg      Ultrazvuková Kavitace je moderní, bezbolestnou a vysoce účinnou alternativou chirurgické liposukce. Ošetření je vhodné zejména k redukci tukových polštářků, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením.

      Ultrazvuková KAVITACE s VAKUEM je revoluční metoda neinvazivní liposukce. Slouží k odbourání tukových ložisek a to tak, aby nedošlo k jakémukoliv poškození integrity kůže či přilehlých tkání jako jsou cévy, svalstvo a nervy. Tato metoda je díky tomu zcela bezbolestná, rychlá, pohodlná a přitom velmi efektivní a bezpečná. Kavitační technologie umožňuje koncentrované energie nasměrovat do velmi specifické zóny uvnitř těla a je tak schopna rozvrátit podkožní tukové buňky, přičemž nechává kůži, vaskulární, nervovou a muskulární tkáň nezměněnou.

     Nová technologie KAVITACE VAKUEM poskytuje řadu výhod. Tato kombinace zajišťuje, že účinek vakua zvyšuje působení na podkožní tukové tkáně. Díky tlaku na kůži se zvyšuje účinnost ošetření, přináší vynikající výsledky a účinek kavitace se několikanásobně zvyšuje! Význam metody kavitace s vakuem však nespočívá v pouhém odstraňování tukových ložisek, ale i k celkové regeneraci a ozdravení organismu.

 

JAK KAVITACE FUNGUJE?

     Ultrazvukové vlny jsou jemné vlny zvuku, které umí vyvolat potřebné posuny a změny molekulární struktury ošetřované tukové tkáně. Pronikají do hloubky až 4,5 cm, kde tkáně absorbují ultrazvukovou energii a dochází ke vzniku kavitace. Kavitace je proces, při kterém ultrazvuková vlna vytváří v tukové buňce mikrobubliny, které se postupně zvětšují a dochází k jejich implozi (zhroucení dovnitř) a k narušení integrity tukové buňky. Narušená tuková buňka se rozpadá a uvolňuje se tuk.

  

PŘED KAVITACÍ

     Před ošetřením (3 dny) omezte příjmem tuků, soli, kávy a alkoholu, omezte těžká, nadýmavá jídla nebo jídla s velkým obsahem vlákniny (zelí, luštěniny, müsli apod.).
     1,5 hodiny před ultrazvukovou liposukcí nic nejíst! Dodržujte pravidelný pitný režim, zejména v den ošetření a 3 dny po ošetření (minimálně 2-3 litry vody denně). Jedná se o důležitou podmínku, aby mohlo docházet k odplavování rozbitých tukových buněk z těla. Dále je vhodné nastartovat lymfatický systém před ošetřením (VIBRA+INFRA nebo LYMFODRENÁŽÍ)!!
 

     Doporučujeme nepotírat ošetřované partie 12hod před UTV kavitací tělovým mlékem a aby byly před ošetřením partie oholené.

 

PO KAVITACI

     Po skončení kavitace je důležitá 30ti min LYMFODRENÁŽ, která napomůže odstranit uvolněné a rozpuštěné tuky a urychlit jejich metabolismus. Je nezbytnou součástí každého očetření.      

     Dále je třeba zvýšit FIZICKOU AKTIVITU, která podporuje odstranění uvolněných tukových buněk. Důležitá je zejména AEROBNÍ AKTIVITA v prvních 3dnech po zákroku (chůze, běh, plavání, cvičení atd.) !!! Bez fyzické aktivity je omezeno odstraňování glycerolu a mastných kyselin, jenž se uvolnily z tukových buněk z organismu a může dojít k jejich zpětnému ukládání do podkoží! Nepodceňujte toto doporučení, fyzická aktivita (v aerobním režimu) je důležitá!!

 

  INDIKACE (pro koho je KAVITACE vhodná?)

     Zákrok je všeobecně velmi dobře snášen, možným vedlejším účinkem po zákroku je krátkodobě lehce zarudnutá či přehřátá pokožka. Po ošetření nedochází ke krvácení, nevznikají modřiny, nerovnosti ani jizvy. Ošetření je vhodné pro ženy i muže, pro osoby ve věku 18 – 75 let a všechny fototypy (I – IV). Není nutné nosit speciální stahovací prádlo (po chirurgické liposukci se nosí stahovací prádlo až 1 měsíc). Klienti mohou okamžitě po ošetření pokračovat v každodenním životě. Výsledek je viditelný již po prvním ošetření (úbytek 2-6cm) a to v partiích: BŘÍŠKO, BOKY, PAS, ZADEČEK, VNITŘNÍ-VNĚJŠÍ STEHNA, KOLENA, PAŽE, ZÁDA (dle ošetření). Doporučujeme 3-6 ošetření (dle velikosti tukových zásob). Připomínáme však, že žádná lipolýza nenahrazuje program pro zdravou váhu. Výsledky jsou trvalé, pokud trvale dodržujete i správný životní styl = ROVNOVÁHA PŘÍJEM/VÝDEJ!

     .

KONTRAINDIKACE 

- osoby s kardiostimulátorem, s kovovými implantáty
- osoby se srdečními chorobami, po transplantacích a s bypassem
- osoby s vysokým cholesterolem, s vysokým krevním tlakem
- těhotenství, kojení, menstruace
- ženy s děložními tělísky (u aplikací na břiše) – po poradě  

- kožní onemocnění
- citlivá pokožka
- cévní poruchy a ateroskleróza
- choroba jater a ledvin
- poranění ušního bubínku a zánětlivé stavy
- rakovina, epilepsie, cukrovka
- trombóza, hemofilie, tromboflebitida
- užívání léků proti krevní srážlivosti či poruchy srážení krve 

 

OŠETŘENÍ

     V našem studiu je o Vás vždy dobře a kvalitně postaráno. Ošetření se skládá ze všech složek, důležitých pro kvalitní a komlpetní KAVITACI. Ošetření se vždy skládá z:

KAVITACE s VAKUEM
10min Vibrační plošina s Ifra
Ruční uvolnění Lymfatických uzlin
Ultrazvuková kavitace
Ultrazvuková kavitace s Vakuem
30min přístrojové Lymfodrenáže
Lymfatický čaj

     kavitace.jpg

 

 

 

 

 

CENA OŠETŘENÍ KAVITACE

      Cena ošetření KAVITACE s VAKUEM:*

               BŘÍŠKO          od 1.000,- 
               BOKY             od 1.000,-
               ZADEČEK         od 1.000,-
               STEHNA          od 1.000,-
               PAS               od 700,-
               PAŽE              od 700,-
               KOLENA          od 700,-
 

* pro členy KLUBU SynnyLand-Fitness máme připraveny zajímavé slevy. Dále sledujte AKCE a akční balíčky.  

grafika2.jpg

 

 

    

 

 
 

 


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2020 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 342216
Měsíc: 4424
Den: 143