Jdi na obsah Jdi na menu
 


RADIOFREKVENCE

     Radiofrekvence je moderní, bezbolestná a vysoce účinná přístrojová metoda, používaná v dermatologii, známá také pod názvem nechirurgický lifting. Ošetření je vhodné zejména k odstranění celulitidy, strijí, srůstů a jizev po těhotenství či obezitě. Dále k vypnutí povadlé a ochablé pokožky, ke zpevnění vnitřní strany stehen, paží, povadlého bříška a k celkovému zlepšení elasticity a omlazení pokožky těla. 

kavitace.jpg

 

JAK RADIOFREKVENCE FUNGUJE?

     Radiofrekvenci řadíme mezi vysokofrekvenční terapie, jejichž účinek na ošetřovanou tkáň spočívá v jejím prohřátí. Teplem dochází ke kontrakci a novotvorbě kolagenu v úrovni dermis a subcutis ošetřované lokality, což vede k vypnutí ochablé kůže, vyhlazení drobných vrásek a formování postavy.  

    Radiofrekvenční vlna vstupuje přes povrch pokožky do podkoží (proniká 15– 20mm do tkáně), kde selektivně zahřívá její tukovou tkáň a extracelulární matrici, v níž jsou uložena kolagenová vlákna. Dochází k postupné destrukci tukových buněk, ke zmenšení objemu podkožního tuku a současně dochází k lokálnímu zahřívání, což způsobuje jejich okamžité smršťování a zároveň zrychluje metabolismus fibroblastů, které rychleji vytvářejí nová kolagenová a elastinová vlákna. Smršťování kolagenových vláken a regenerace zásob kolagenu a elastinu vede ke zpevňování vrstev pokožky.

     Nový kolagen zvyšuje elasticitu, pokožka je hladší, pružnější, zářivější a má mladistvější vzhled. Dochází ke stažení a vypnutí původně uvolněné a povadlé kůže na celém těle včetně obličejových partií, ke zvýšení krevní mikrocirkulace, k zlepšení zásobování tkání kyslíkem a k podpoře přirozených regeneračních metabolických procesů (podporuje se tvorba elastinu). Lymfatický systém odstraňuje odpadní látky uložené v podkoží včetně rozrušených tukových buněk a díky těmto procesům dochází k léčbě celulitidy.

     CELULITIDA je zánětlivé onemocnění kůže vznikající v důsledku hromadění tukové tkáně, stárnutí podkožního vaziva a špatné funkce lymfatického systému. Ke zmnožení tukových buněk dochází zejména působením ženských pohlavních hormonů (estrogenu, který má též schopnost zvláčňovat a změkčovat vazivo). Tukové buňky se proto mohou bez zábran rozšiřovat. Pevné provazce vaziva v podkoží probíhají souběžně a všechny kolmo k povrchu kůže. Mezi sebou uzavírají shluky tukových buněk tvořící jednotlivé lalůčky. Pokud tukové buňky zbytní, cestou nejmenšího odporu se vytlačují vzhůru směrem k povrchu kůže a podmiňují vznik drobných bouliček a vyvýšenin na kůži. Úpon jednotlivých vazivových provazců naopak zapříčiňuje drobné dolíčky. 

kavitace.jpg

 

 

 

 

 

INDIKACE

     Radiofrekvence je správnou volbou pro každého, kdo má problémy s povadlou kůží, vráskami, striemi, celulitidou a přebytkem tuku. Tyto změny nastávají buď na či pod kůží, a to z mnoha různých důvodů. Radiofrekvenční ošetření je vhodné pro ženy i muže od 18 do 75 let a mohou ho využívat osoby všech fototypů (I-IV). Ošetření probíhá bez nutnosti anestezie, hospitalizace či rekonvalescence, po výkonu nejsou nutná žádná fyzická omezení, nenosí se kompresní prádlo, není zde riziko vedlejších účinků. Klienti mohou okamžitě po ošetření pokračovat v každodenním životě. Indikace:

- cílené tvarování postavy
- odstranění celulitidy
- odstranění vrásek
- vypnutí pokožky (lifting)
- zlepšení elasticity pokožky a celkové omlazení pleti
- proti projevům stárnutí pokožky na celém těle
- odstranění srůstů a jizev v kůži po těhotenství a obezitě
- zpevnění vnitřní strany stehen,povoleného břicha, paží

 

ÚČINKY

- obnovuje elasticitu cévních stěn
- redukce celulitidy
- regeneraci kůže
- omlazující efekt
- zvyšuje elasticitu a pružnost pokožky
- redukce projevů předčasného stárnutí pokožky
- zvýšení krevní mikrocirkulace, vazodilatace,
- zvýšené prokrvení a zásobení tkání kyslíkem a živinami
- stimulace imunitního systému a snížení volných radikálů 
- zvýšení propustnosti buněčných membrán = lepší přenos metabolitů a živin
- snížení edému v oblastech se zánětlivými procesy

 

  PŘED RADIOFREKVENCÍ 

     Před ošetřením (24hod) omezte příjmem tuků, soli, kávy a alkoholu, omezte těžká, nadýmavá jídla nebo jídla s velkým obsahem vlákniny (zelí, luštěniny, müsli apod.).
     1,5 hodiny před radiofrekvencí nic nejíst! Dodržujte pravidelný pitný režim, zejména v den ošetření a 3 dny po ošetření (minimálně 2-3 litry vody denně). Jedná se o důležitou podmínku, aby mohlo docházet k odplavování rozbitých tukových buněk z těla. P
řed ošetřením je vhodné nastartovat lymfatický systém (VIBRA+INFRA nebo LYMFODRENÁŽÍ)!
  Doporučujeme, aby byly ošetřované partie před ošetřením oholené.

 

  OŠETŘENÍ RADIOFREKVENCÍ 

        Doba zákroku je přibližně 20 až 40 minut v závislosti na velikosti ošetřované oblasti. Obvykle postačí 3-6 sezení s odstupem 7-14 dnů. Redukce vrásek a vypnutí pokožky je viditelné ihned po prvním ošetření. Sezení jsou krátká a s maximálním terapeutickým efektem.

     Pro dlouhotrvající efekt je nutné podstoupit několik sezení, v závislosti na ošetřované partii. Pro oblast krku a obličeje se doporučuje 3-5 ošetření (jedno za 7 dní) po dobu 20ti minut. Poté můžete docházet na udržovací zákroky (1 ošetření za 1 měsíc). Pro ostatní partie těla doporučujeme většinou 3-6 ošetření (jedno za 7-10 dní) po dobu 20-40 minut (možnost i prodloužení zákroku), v závislosti na ošetřované partii.  

 

PO RADIOFREKVENCI

    Mezi jednotlivými ošetřeními je nutné dodržovat zvýšený PITNÝ REŽIM (min 2-3 litry tekutin denně), který usnadňuje odbourání a vyplavení destruované tkáně a doporučuje se dodržovat nízkotučnou dietu. K úbytku totiž nedochází ihned, ale ještě i několik týdnů po aplikaci se tělo nadále tukové tkáně zbavuje. Po skončení radiofrekvenční terapie se provede 30min LYMFODRENÁŽ, která napomůže odstranit uvolněné a rozpuštěné tuky.

     Doporučujeme dále: zvýšit FYZICKOU AKTIVITU, která podporuje odstranění uvolněných tukových buněk, vyloučit konzumaci alkoholu a kofeinu 24 hodin před a alespoň 24 hodin po zákroku. Doporučujeme obzvlášť prní 3dny po zákroku AEROBNÍ TRÉNINK - důležitý ke zmetabolisování uvolněného tuku! Zákrok je možný provádět během všech ročních období.

     UPOZORNĚNÍ: po ošetření se může objevit mírné zarudnutí pokožky, které však zmizí nejpozději do 48hod po zákroku.

    

OŠETŘENÍ

     V našem studiu je o Vás vždy dobře a kvalitně postaráno. Ošetření se skládá ze všech složek, důležitých pro kvalitní a komlpetní RADIOFREKVENCI. Ošetření se vždy skládá z:

RADIOFREKVENCE TĚLA
10min Vibrační plošina s Ifra
Ruční uvolnění Lymfatických uzlin
Radiofrekvence
30min přístrojové Lymfodrenáže
Lymfatický čaj

RADIOFREKVENCE OBLIČEJE
Ruční uvolnění Lymfatických uzlin
Radiofrekvence (+/- Maska)
Lymfatický čaj

kavitace.jpg

 

 CENA OŠETŘENÍ RADIOFREKVENCE

      Cena tělové RADIOFREKVENCE:*

               BŘÍŠKO          od 1.000,- 
               BOKY             od 1.000,-
               ZADEČEK         od 1.000,-
               STEHNA          od 1.000,-
               PAŽE              od 500,-
               KOLENA           od 500,-
 

* pro členy KLUBU SynnyLand-Fitness máme připraveny zajímavé slevy. Dále sledujte AKCE a akční balíčky.  

KONTRAINDIKACE 

 • osoby s kardiostimulátorem
 • osoby s kovovými, umělými či elektrickými implantáty
 • osoby po transplantaci  
 • osoby, které nejsou citlivé na teplotní změny  
 • cévní poruchy
 • nezhojená poranění, citlivá pokožka, popáleniny 
 • kožní onemocnění (plíseň a další)
 • těhotenství, kojení
 • ženy s děložními tělísky (u aplikací na břiše) – po poradě s gynekologem  
 • onemocnění srdce a ledvin
 • rakovina, epilepsie, cukrovka, nádorová onemocnění
 • špatná krevní srážlivost (trombóza, tromboflebitida ..)
 • záněty či infekční onemocnění v místě aplikace

 

 

 
 

 


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2022 >>


Statistiky

Online: 3
Celkem: 411584
Měsíc: 2459
Den: 84