Jdi na obsah Jdi na menu
 


VACU THERM s KOLAGENÁRIEM

KOLAGEN

NOVINKA VE VACU-THERMU !!! SVĚTELNÁ, REGENERAČNÍ A OMLAZUJÍCÍ TERAPIE ... 

grafika12.jpg

Kolagenové ošetření bojuje proti příčinám stárnutí kůže přirozeným způsobem zevnitř a aktivuje tělu vlastní proces omlazení kůže. Speciální světlo kolagenových trubic působí na buňky, fibroblasty a stimuluje je k tvorbě kolagenu a elastinu. Tomuto procesu říkáme „fotoomlazení“. Světlo kolagenových trubic urychluje regeneraci kožních buněk o 150 - 200%. Navíc se zlepšuje vázání vlhkosti v kůži, zvyšuje se propustnost kůže a kůže je lépe zásobována tolik potřebnými živinami. Výsledkem je vypnutější a zdravější kůže. Tento proces pokračuje dále i po skončení terapie.

 

 

ÚČINKY KOLAGENU

 

- posiluje regeneraci kožních buněk
- zabraňuje předčasnému stárnutí
- vytváří kolagenovou a elastinovou strukturu kůže
- zlepšuje ukládání vlhkosti v kůži
- modeluje obličejové kontury a navrací plnost
- oživuje a chrání Vaši kůži
- redukuje vrásky a linie, obzvláště v obličeji, na krku a dekoltu
- posiluje pojivové tkáně celého těla a napínání pokožky
- pozitivně ovlivňuje metabolismus minerálů
- všeobecně zvyšuje dobrý zdravotní stav a výkonnost

  

 

 

KOLAGENOVÁ KŮRA
 
Doporučujeme počáteční kolagenový program sestávající ze 3 návštěv 10-15min týdně, během měsíce (tzn.10-12 návštěv). První výsledky Anti-Aging jsou viditelné již po několika návštěvách. Proces syntézy kolagenu a elastinu pokračuje dále i poskončení kolagenové terapie. Dosažené výsledky si můžete zachovat návštěvok kolagenária 1x za 14 dní spolu se správnou stravou, pravidelným pitným režimem a cvičením. 
 
     10 návštěv = pro VITALIZACI pleti
     20 návštěv = pro REGENERACI a PRUŽNOST pleti
     30 návštěv = pro LIFTING, VYHLAZENÍ vrásek, strijí ... 
 
  
 
 

 

VÝSLEDKY KOLAGENOVÉ KŮRY ve VACUTHERMU
 

Díky jedinečné kombinaci světelné wellness a beauty terapie na obnovu kolagenu + vacuua s infračerveným zářením a chromoterapií je VACU ACTIV IQ 5v1 fascinující světovou novinkou! Wellness - Fitness - Beauty - Krasa a terapie proti stárnutí v jednom zarízení! Se speciálně vyvinutými Kolagenovými lampami a Chromoterapií se sen o mladistvé svěžesti stane skutečností a podtlakové zařízení s VacuuemIfraRed se zároveň postarají o atraktivní křivky Vaší postavy.

 VACU ACTIVE IQ 5v1 s KOLAGENÁRIEM

 • Úbytek podkožního i vnitřního tuku
 • Úbytek objemů 
 • Redukce hmotnosi 
 • Odstranění celulitidy 
 • Zrychlení metabolismu 
 • Zformování postavy 
 • Odstranění syndromu oteklých či studených nohou
 • Zlepšení toku krve a lymfatckého systému
 • Zlepšení transportu živin a kyslíku
                                            +
 • Redukce nerovností a vrásek
 • Boj proti akné a nečistotám kůže
 • Pevnější a pružnější kůže 
 • Elastičnosti kloubů a vazů
 • Redukce strií a jizev
 • Rychlejší zahojení operačních zákroků

  

Výsledky klientů podtlakového přístroje
Pohlaví Věk Návštěvy Bříško Boky Stehna Úbytek tuku
ŽENA 22 let 15 lekcí -7 cm -8 cm -9 cm -5 Kg
ŽENA 34 let 20 lekcí -12 cm -5 cm -16 cm -8 Kg
ŽENA 30 let 20 lekcí -4 cm -2 cm -11 cm -5 Kg
ŽENA 44 let 15 lekcí -6 cm -5 cm -6 cm -4 Kg
ŽENA 52 let 20 lekcí -8 cm -5 cm -9 cm -6,5 Kg
ŽENA 35 let 20 lekcí -7 cm -6 cm -9 cm -7,5 Kg
MUŽ 37 let 20 lekcí -8 cm -4 cm -7 cm -12,5 Kg
MUŽ 61 let 20 lekcí -7 cm -4 cm -4 cm -11 Kg

  

 

Funkce VACU ACTIVE IQ 5v1

 

Podtlakový přístroj VACU ACTIV IQ 5v1 s KOLAGENEM je novinkou roku 2012. Jeho patentovaná technologie splňuje veškeré požadavky klientů na komfort, bezpečnost, vynikající výcvik a vynikající výsledky... 30min procházka v Infračervené lázni, spojená s Vacuem, Chromoterapií a Kolagenovou terapií zaručuje vynikající účinky v úbytku tuku, ztráty celulitidy, ve formování postavy a omlazení pokožky obličeje i celého těla.

Všechny funkce VACU ACTIV 5v1 mohou pracovat samostatně, nebo současně – záleží na cvičenci, zda netrpí nějakou kontraindikací. Například v případě křečových žil eliminujeme podtlak a nastavíme speciální program pro klienty s těmito obtížemi ...  
 
VACU ACTIV 5v1 je vybaven:
▪ Kolagenovými lampamy
▪ InfraRed
▪ Vacuem
▪ Chromoterapií
▪ Aromaterapií
 
 
KOLAGEN – LED Fotoomlazení
 Stárnutí kůže je kosmetická vada, která se projevuje na vzhledu (vrásky, porucha pigmentace, rozšiřování a praskání cév ..) a je obtížné udržovat optimální hladinu hydratace pokožky. Řešením problému je ošetření ANTI-AGINGU fotoomlazením – kolagenovou terapií.
 Spektrum speciálně vyvinutých kolagenových zářičů o selektivně vybrané léčebné vlnové délce 630nm znovu vytváří zásoby kolagenu. Jemné linie a vrásky jsou redukovány. Pokožka vypadá podstatně jemněji a svěže. Získané efekty jsou důsledkem ischemie a zlepšení okysličení pleti. Zvyšuje se tvorba kolagenu a elastických vláken, zlepšuje se absorpce a udržení hydratace pokožky ...
 
INFRARED – Infračervené paprsky
 Infračervené paprsky jsou používány mimo jiné pro problémy s nadváhou a při kožní léčbě, protože pronikají hluboko do pokožky a tělo je zahříváno zevnitř. Díky rozšíření cév, zlepšení krevního oběhu se tělo čistí přes intenzivní pocení. Hlavní výhodou kombinace chůze ve Vacuu a infračerveného záření je dokonalejší prohřívání tkání a svalů a zároveň zvýšení cirkulace krevního oběhu.
 Zrychlení krevního oběhu v kůži a podkoží vede k dvojnásobnému zrychlení metabolistických procesů, které vedou k rychlejší ztrátě tuku a celulitidy ...Zvýšení tělesné teploty o 1C° má za následek zrychlení metabolismu až o 30%. InfraRed pomáhá urychlit zvýšení tělesné teploty, metabolismu tuků a tím ztráty nadváhy ...
 
VACUUM – Podtlak
 Během cvičení pracuje Vacuum, které mnohonásobně zvyšuje účinky cvičení. Dochází k aktivnímu prokrvení problémových partií, k rychlému spalování tuků a pozitivně působí proti pomerančové kůži neboli celulitidě.
 Střídavým podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, odvádí tuk z tukových buněk ke svalům a až zde je možno tuk spálit. Podtlakem se dále při cvičení zlepšuje cirkulace lymfatického systému a tím dosáhneme odstraněnípřebytečné tekutiny a odplavování škodlivin z těla ven (toxické látky z buněk a mezibuněčného prostoru - z kůže, podkoží a svalů). Výsledkem je vyhlazení pokožky, zlepšuje se její tonus a mizí celulitida.
 
CHROMOTERAPIE - léčba barevným světlem
 Chromoterapie, tedy léčba barvou (respektive barevným světlem), patří k tradičním léčebným postupům našich předků. Už ti si všimli, že barvy působí na nálady člověka, na jeho vnímání teploty a času i schopnost soustředit se - v podstatě tedy na celou lidskou psychiku. A protože je s psychikou spojena i somatická, tedy tělesná stránka člověka, lze touto metodou ovlivňovat i některé fyzické faktory.
 
Žlutá – Povzbuzuje k aktivitě ducha i tělo, podporuje pocit bezpečí. Čistí pokožku, odstraňuje toxiny a potlačuje celulitidu. Stará se o pevné tkáně a napíná pokožku.
Zelená – Působí proti neurózám, stresu. Pokud jde o účinky na kůži, léčí stavy zápalu.
Bílá - Povzbuzuje tvorbu serotoninu (reguluje nervový systém a spánek), pozitivně působí na srdce, krevní oběh, trávení, poruchy koordinace a zraku.
Oranžová - Podporuje pocit bezpečí a radosti ze života, čímž zabraňuje depresím, zvyšuje intelektuální schopnosti, stimuluje krevní oběh a látkovou výměnu. Nápomocná také při zeštíhlovacích kúrách. Pomáhá odbourávat impotenci, křečové žíly, celulitidu a astma.
Fialová – Zklidňuje nervy, potlačuje poruchy spánku, stres a napětí, má očistné účinky, pomáhá při hojení ran a potlačování celulitidy, povzbuzuje mízu.
Červená – Červená pomáhá při vysokém krevním tlaku, povzbuzuje psychickou a duševní aktivitu, stimuluje smyslnost a odbourává stavy depresí. Působí proti křečím a přílišnému stažení svalů, povzbuzuje srdce a reguluje krevní tlak.
  
30min VACUTHERM s KOLAGENÁRIEM
 JEDNORÁZOVÝ VSTUP         150,-  10min KOLAGEN
        175,-   15min KOLAGEN
        200,-  20min KOLAGEN
 
 

 


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2022 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 411580
Měsíc: 2462
Den: 82